5 EDYCJA TARGÓW INNOFORM

III DZIEŃ – 29 WRZEŚNIA 2022 (CZWARTEK)  10.00 – 11.00  Dzień szkolny – spotkania dla młodzieży

Kompetencje niezbędne w branży narzędziowo-przetwórczej oraz możliwości rozwoju kariery zawodowej – Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa


Umiejętności dla rozwoju „Employability” – Sławomir Szymczak, Główny analityk w Instytucie Badań Edukacyjnych

Kompetencje dla branży narzędziowo-przetwórczej w świetle ogłoszeń o pracę –
dr Ziemowit Socha, Regionalny lider ds. ZSK, Instytut Badań Edukacyjnych


11.00 – 14.00  Zorganizowane zwiedzanie hali targowej dla młodzieży

Trzeci dzień Targów jest tzw. dniem edukacyjnym.

To dzień adresowany do młodzieży ze szkół technicznych i nie tylko. Tego dnia zaplanowane jest dla uczniów zorganizowane zwiedzanie targów pod okiem mentorów.

Wstęp dla zorganizowanych grup młodzieży wraz z opiekunem będzie bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej  rejestracji i przesłania listy uczniów na adres bkp@klaster.bydgoszcz.pl. Termin na przesłanie zgłoszeń upływa 23 września 2022 r. Zachęcamy doradców zawodowych do udziału w Targach.


Mamy nadzieję, że udział w tego typu Wydarzeniu będzie dla uczniów praktyczną lekcją, a jednocześnie pozwoli na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami z naszej branży.

W kwestiach organizacyjnych i w przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Panią Agnieszką Matuszak, tel. kom. 695 990 147, tel. 52/515 30 73, e-mail: a.matuszak@klaster.bydgoszcz.pl.