5 EDYCJA TARGÓW INNOFORM

Dodatkowa forma reklamy - zaznacz swoją obecność na targach

Dystrybucja materiałów reklamowych

Dystrybucja materiałów reklamowych wraz z biletem wstępu na Targi - 2500 PLN + 23%VATPaństwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego zwiedzającego targi, to doskonały sposób aby zaprezentować swoją ofertę wśród tysięcy branżowych klientów. Dystrybucja materiałów reklamowych (prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia). Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w Kasach oraz Punktach Rejestracji Gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Dystrybucja materiałów reklamowych pośród gości targowych (obsługa własna) - 800 PLN + 23%VATPaństwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego uczestnika targów. Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe rozdawane będą pośród Zwiedzających oraz Wystawców obecnych na Targac
h.Dystrybucja materiałów reklamowych pośród gości targowych (przez hostessę) - 1700 PLN + 23%VAT

Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego uczestnika targów. Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe rozdawane będą pośród Zwiedzających oraz Wystawców obecnych na Targac
h przez hostessę.Wyłożenie materiałów reklamowych dla publiczności - 500 PLN + 23%VATHol recepcyjny to miejsce, w którym zatrzymuje się każdy, zatem to doskonała okazja aby pokazać lepiej swoją obecność. Proponujemy udostępnienie przestrzeni w holu recepcyjnym dla materiałów reklamowych (prospektów, folderów, materiałów).Dodatkowa forma reklamy

Logo Firmy na planie targów - 150 zł + 23% VAT


Logo Twojej firmy doskonale widoczne na planie targów, który otrzymuje każdy uczesnik wydarzenia to świetna okazja żeby zaznaczyć swoją obecność na targach.Prezentacja Firmy na profilu Facebook - 200 PLN +23% VAT

Prezentacja firmy w formie postu na profilu spółecznościowym Facebook z linkiem odsyłającym do strony internetowej firmy (tekst ok. 300 znaków, grafika, logo firmy lub zdjęcie), to doskonały sposób aby dotrzeć do setek potencjalnych klientów.


Ekspozycja planszy, baneru na terenie Targów - 330 PLN/m.kw. + 23% VAT


Doskonale zlokalizowane i widoczne miejsca poza Państwa stoiskiem, przeznaczone pod ekspozycję planszy lub baneru reklamującego firmę, to świetna okazja, aby jeszcze bardziej zaznaczyć swoją obecność na targach.
Baner na elewacji BCTW - 3000 zł + 23% VAT


Wielkoformatowa reklama firmy umieszczona w centralnym punkcie obiektu, widoczna z dużej odległości.  Wydruk o wymiarach
5,83 x 4,01 przygotowany przez TwK w oparciu o projekt graficzny dostarczony przez Zamawiającego.


Flaga przed obiektem BCTW - 700 zł + 23% VAT


Flaga reklamowa firmy umieszczona na maszcie przed obiektem na parkingu, taką ekspozycję trudno pominąć, jest widoczna dla każdego. Wydruk o wymiarach 5,20 x 1,40 dostarczony przez Zamawiajacego. Możliwość przygotowania wydruku przez TwK - wycena indywidualna.
Reklama na siatce parkingu BCTW - 1000 zł + 23% VAT


Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Gości odwiedzających targi. Wydruk o wymiarach 2,5 x 1,40 dostarczony przez Zamawiającego zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez TwK, możliwość przygotowania wydruku przez TwK - wycena indywidualna.Banner na antresoli wewnątrz hali wystawowej - 1800 zł + 23% VAT

Banner reklamowy na antresoli, umieszczony wewnątrz obiektu będzie doskonalone widoczny dla wszystkich uczestników targów. Nie sposób go nie zauważyć. Wydruk o wymiarach 2,20 x 5,00 dostarczony przez Zamawiającego zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez TwK, możliwość przygotowania wydruku przez TwK - wycena indywidualna.
 


Naklejki podłogowe (footprints) - 2000 zł + 23% VAT


Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Wydruk o wymiarach 0,40 x 0,40m przygotowany przez TwK w oparciu o projekt graficzny dostarczony przez Zamawiającego, 30 szt.

Insert reklamowy dołączony do wysyłki zaproszeń do zwiedzających - 2500 zł + 23% VAT
Twoja reklama w formie insertu dotrze do branżowych klientów, jako dodatek do zaproszeń na targi rozsyłanych do kilku tysiący gości, wysyłka planowana jest na kilka tygodni przed rozpoczęciem imprezy. Insert o wymiarach 210 x 99mm. Termin dostarczenia insertów: 1.02.2019. Nakład – 5 tys. szt. (inserty mogą być dostarczone na palecie lub w paczkach).
Uwaga! Oferta ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 
Smycz targowa - 2500 zł + 23% VAT

DYSTRYBUCJA-NA-TARGACH-INNOFORM


Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Logo firmy na identyfikatorze targowym - 4000 zł + 23% VAT  - Sprzedane  


Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających, Wystawców, Prasy, Gości VIP. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy.