Konkurs
Wydarzeniu towarzyszy wyjątkowa inicjatywa – organizatorzy wyróżnią osoby i firmy, które stanowią inspirację w zakresie wdrażania transformacji digitalnej w swoich przedsiębiorstwach oraz odważnie podążają ścieżką innowacji.  
 
Na jakie potrzeby wydarzenie jest odpowiedzią?
Głównym problemem dla małych i średnich przedsiębiorstw w planowaniu robotyzacji jest brak wiedzy, wysoka bariera wejścia i brak łatwych w użyciu narzędzi. W Polsce widać to szczególnie mocno. Raporty wskazują, że w zakresie automatyzacji produkcji Polska osiąga wyniki poniżej średniej. Innowacyjność, polegająca na zastępowaniu pracy ludzi procesami technologicznymi – czyli robotami, oceniano na podstawie użycia infrastruktury informatycznej, wydatków przeznaczonych na badania i rozwój czy cyfryzację prowadzonego modelu biznesowego2. Polska stoi daleko w tyle za większością krajów europejskich.
 
Moduły Konferencji
TECHNOLOGIA: Podczas modułu „Technologie robotyczne dedykowane dla polskich firm produkcyjnych” porozmawiamy o praktycznych aspektach związanych z możliwością robotyzacji polskich zakładów produkcyjnych. Omówimy aplikowane aspekty doboru technologii dla procesów produkcyjnych realizowanych w realiach polskich.   
 
WDROŻENIE: Moduł „Jak skutecznie przeprowadzić proces robotyzacji stanowiska produkcyjnego” ma na celu poruszenie tematu gwałtownego wzrostu zainteresowania robotyzacją i automatyzacją procesów produkcyjnych w Polsce po roku 2020. Omówimy praktyczne aspekty związane z planowaniem i realizacją procesu wdrożenia robotów. 
 
EDUKACJA: „Edukacja to pierwszy krok do robotyzacji i digitalizacji”. Poruszymy zagadnienia związane
z przygotowaniem kadry produkcyjnej na różnych poziomach do działań związanych z planowaniem, wdrożeniem i realizacją działań transformacyjnych związanych z przemysłem. 
 
BUSINESS CASE: W module „Robotyzacja w praktyce – transformacja oczami CEO firmy produkcyjnej” porozmawiamy o prawdziwych wyzwaniach organizacyjnych związanych z robotyzacją oczami trzech CEO dużych i znanych jednostek produkcyjnych. 
 
Warsztaty
ANALIZA OPŁACALNOŚCI W ROBOTYCE: Celem warsztatu jest uzbrojenie zarówno firm produkcyjnych jak
i integratorów w narzędzia związane z oceną efektów zarówno operacyjnych jak i finansowych inwestycji
w robotyzacje.
 
ROBOTYZACJA I DIGITALIZACJA PRODUKCJI - ULGI PODATKOWE: Podczas warsztatu uczestnik zapozna się
z opisem procesu uzyskania ulgi jak i precyzyjną analizą korzyści opartą na liczbach.
 
MODELOWANIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH W 3D STUDIO DBR77: Podczas tego spotkania, zaprezentujemy możliwości jakie daje studio 3D DBR77 w szerokiej analizie procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacji. Warsztat.
 
Link do wydarzenia -> https://konferencja.dbr77.com/ 
Link do rejestracji -> https://konferencja.dbr77.com/registration 

Organizator
 
Spółka technologiczna DBR77 Robotics została założona przez dr Piotra Wiśniewskiego. Jej głównym spektrum jest działalność na rynku dostawy robotów przemysłowych. Efektem prac spółki jest pierwsza na świecie Platforma Robotów DBR77.com. Głównym celem jest pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w procesie robotyzacji. W praktyce to platforma, która w nowatorski sposób masowo łączy przedsiębiorstwa produkcyjne
z firmami integratorskimi i dostawcami zrobotyzowanych rozwiązań systemowych. Całość odbywa się całkowicie zdalnie w autorskim wirtualnym środowisku 3D, które umożliwia stworzenie stanowiska pracy, opisanie problemu i dobranie dedykowanego rozwiązania.  
 
 
Osoba kontaktowa
Małgorzata Samborska, Marketing Manager
Tel. 518 702 941
e-mail: malgorzata.samborska@dbr77.com
​​