TARGI-INNOFOR-3-EDYCJA

Innowacje w dobrej formie: INNOFORM® - na te targi czekała cała branża narzędziowo-przetwórcza.

podsumowanie-Targow-INNOFORM
Dla branży narzędziowo-przetwórczej wiosna rozpoczęła się wraz z Targami INNOFORM®, które dają klientom kompleksowy przegląd rynku. Podczas trzeciej edycji ofertę zaprezentowało  360 producentów i dystrybutorów z 24 krajów. Informacja o Targach INNOFORM® odbiła się szerokim echem we wszystkich mediach branżowych, byliśmy widoczni na ulicach miast województwa kujawsko-pomorskiego, nie sposób było przeoczyć to wydarzenie. Wszystkie działania marketingowe przełożyły się na wysoką frekwencję ściśle sprofilowanej grupy odbiorców. Nie było wśród Zwiedzających osób przypadkowych-odwiedziło nas 3701 specjalistów z całego świata. Dziekujemy wszystkim, którzy współtworzą z nami to wyjątkowe wydarzenie i już dzisiaj zapraszamy do udziału w 4 edycji Targów INNOFORM®-BCTW: 3-5 marca 2019 r.


Zapraszamy do krótkiego podsumowania >>

lista wystawców

Sprawdź, kto potwierdził swój udział
w 3 edycji Targów INNOFORM ®

program towarzyszący

Doskonale skomponowany program to najlepsza okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami

nowości

Targi INNOFORM® to najlepsze miejsce do prezentacji nowości z branży

Aktualności

 

 

 

 

 

Byliśmy tutaj w zeszłym roku, jesteśmy i w tym. Tegoroczna edycja cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem przedstawicieli branży: widoczny jest wzrost zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Widać to także na naszym stoisku. Mamy coraz większą rzeszę zadowolonych, dotychczasowych Klientów, a także potencjalnych, którzy dopiero nas poznają. Targi są bardzo dobrze przygotowane pod względem logitycznym i na tym polu widać coraz większy profesjonalizm. Na pewno wystawimy się tutaj w przyszłym roku.

 

Zdzisław Mrozowicz

INCOE

International Europe

 

 

 

 

 

 

Tu powstają wizje nowych rozwiązań. Różnica między tymi targami a konkurencyjnymi jest taka, że tamte są typowo handlowe, np. dla dystrybutorów. Tu z kolei przychodzą partnerzy oferujący długoletnią współpracę.

 

Tutaj rozmawia się o kontaktach biznesowych przede wszystkim z osobami decyzyjnymi: szefami firm. Tutaj też prezentują się topowe marki, wyznaczające kierunek rozwoju branży.

 

Hubert Zalewski

 

Dyrektor Zarządzający
ROEHIM Polska Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

My, jako firma, wystawiamy się na Targach INNOFORM® po raz drugi. Przyznam szczerze, że oceniamy te targi bardzo pozytywnie. Po pierwsze są o wiele większe, niż w zeszłym roku, a po drugie jest bardzo dobra jakość jeśli chodzi o klientów. Przychodzą tu osoby z konkretnymi problemami i sprecyzowanymi zadaniami do wykonania, które możemy dlanich zrealizować. Tutaj rozmwiamy o konkretnych projektach.

 

Radosław Adamczyk

Sales Development Manager in Service Department
Arrk, Shapers' Polska Sp. z o.o.

 

 

Jesteśmy na targach INNOFORM® pierwszy raz. Wrażenia bardzo pozytywne. (...) Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości przeprowadzonych rozmów i ogromnego zainteresowania technologią, którą oferuje nasza firma.

Bardzo często na targach bywa tak, że mamy do czynienia z przypadkowymi zwiedzającymi. Tu na szczęście tak nie jest. Widać, że przyjeżdżają tu fachowcy, esksperci i osoby, które szukają nowych rozwiązań dla swojego biznesu. Chociażby po tym względem polecam te targi innym firmom.

Nasza firma stara się rożnicować targi, na których się wystawiamy, ale nie wykluczamy, że w przyszłym roku ponownie się tu pojawimy.

 

Karolina Gruss-Kufel

 

DIMS Marketing Communication Specialist, Cold Jet Sp. z o.o.

 

 Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail