Sprawdź co mówią o nas uczestnicy Targów INNOFORM®2017

Opinie naszych Wystawców 

Michał Pawłowski, Dyrektor, firma Zoller

Michał Pawłowski, Dyrektor, firma Zoller

To bardzo ciekawe Targi, uważam że brakowało ich na rynku. Oceniam je bardzo dobrze, zarówno pod kątem organizacji, infrastruktury jak i opieki nad Wystawcą. Targi były też bardzo dobrze rozreklamowane, co przełożyło się na dużą liczbę Klientów-Zwiedzających. Frekwencja dopisała, cały czas mamy ruch na stoisku, sprzedaliśmy nawet jedno urządzenie. Myślę, że zainicjowane tutaj kontakty przełożą się na konkretne relacje biznesowe. Jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku również się INNOFORM wystawimy.
Anna Świtała, Wiceprezes Zarządu DIG Świtała

Anna Świtała, Wiceprezes Zarządu DIG Świtała

​Z pierwszej edycji Targów mam bardzo pozytywne wrażenia. Muszę przyznać, że w kontekście wielkości Targów jesteśmy zaskoczeni ilością pozyskanych kontaktów. Co równie istotne – to zupełnie nowe dla nas firmy, z Bydgoszczy i okolic.  Bardzo się cieszę, że w końcu na północy Polski odbywają się targi, w których możemy wziąć udział. Z udziału w wystawie jesteśmy bardzo zadowoleni, przygotowaliśmy względnie małe, bo dwudziestokilkumetrowe stoisko, na zasadzie próby. Myślę jednak, że będziemy stałym Klientem Targów INNOFORM.
Robert Dyrda, Wydawca Forum Narzędziowego Oberon
Robert Dyrda, Wydawca Forum Narzedziowego Oberon 

Jestem zdziwiony, że już na pierwszą edycję udało się organizatorom przyciągnąć tak dużą liczbę Zwiedzających. Obecne targi mają świetną lokalizację, to pierwsza impreza, która może w bardzo godny sposób zaprezentować mocną bydgoską branżę firm z sektora przetwórstwa. Mam nadzieję, że w kolejnych latach impreza będzie się jeszcze bardziej rozwijała. Chwała Targom w Krakowie, że zdobyły się na taki wysiłek organizacyjny i potrafiły przekonać tutejsze władze do współpracy. My już pierwszego dnia mieliśmy na stoisku bardzo dużo Klientów. Drugi dzień był jeszcze lepszy. Za rok na pewno wystawimy się ponownie. 
Janusz Wawak, Właściciel Comgraw
Janusz Wawak, Właściciel Comgraw

Zgłosiliśmy się kilka dni przed Targami. Szczególnie drugiego dnia odbyliśmy sporo konkretnych rozmów, co na pewno przełoży się na konkretne relacje biznesowe. W przyszłym roku też weźmiemy udział w Targach – należy wspierać lokalną przedsiębiorczość, a im więcej firm na rynku tym lepsza jest koniunktura.
Jolanta Marciniak-Jagieło, Dyrektor ds handlowych Retool
Jolanta Marciniak-Jagieło, Dyrektor ds handlowych RetoolJesteśmy bardzo zadowoleni m.in. z profesjonalnej organizacji Targów. Nie spodziewaliśmy się bardzo dużej frekwencji, o która trudno w przypadku pierwszej edycji. Zależało nam na spotkaniu twarzą w twarz Klientami, bo na co dzień kontakty ograniczają się do telefonu i maila. Jest bardzo prawdopodobne, ze w przyszłym roku również się tutaj pojawimy. Dużo zależy od czerwonego segregatora z kontaktami, który powoli się już zapełnił.
Zbigniew Tomaszewski, Wiceprezes Stäubli Łódź Sp. z o.o.
Zbigniew Tomaszewski, Wiceprezes Stäubli Łódź Sp. z o.o.

​To Targi na pewno interesujące. Szczególnie drugiego dnia zainteresowanie przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw naszym stoiskiem jest duże, szczególnie szybkozłączami. Nieco mniejsze robotem przemysłowym, ale gama szybkozłączy lepiej wpisuje się w tematykę Targów. Uważam, że Targi będą dość owocne w kontakty. Myślę, że w przyszłym roku ponownie pojawimy się na Targach INNOFORM. Targi to dla tego rejonu duża szansa na rozwój, to bardzo ciekawa inicjatywa chociażby dlatego, że na północy Polski nikt targów przemysłowych nie organizuje.

Sylwester Witaszek, Sales Manager Meusburger
Sylwester Witaszek, Sales Manager Meusburger

​My jesteśmy z udziału w wystawie zadowoleni. Spodziewaliśmy się mniejszej frekwencji, ale muszę przyznać że już drugiego dnia nasze stoisko odwiedziło sporo Klientów. Na pewno więcej niż na konkurencyjnych Targach, organizowanych na śląsku podczas ostatnich dwóch edycji tamtejszej imprezy. To są Targi bardzo branżowe, co skutkuje że mam bardzo dużo konkretnych zapytań. Targi uważam za bardzo udane. W przyszłym roku będziemy na INNOFORM na pewno.
Łukasz Wawrzyniak, Właściciel Sinkoplex
Łukasz Wawrzyniak, Właściciel Sinkoplex

​Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Pomimo tego, że to relatywnie mała impreza pojawiło się tutaj wielu Zwiedzających. Zainteresowanie jest nadzwyczaj duże jak na pierwszą edycję. Myślę, że jeżeli nie zmieni się formuła imprezy i zainteresowanie nimi będzie dalej tak duże to w przyszłym roku ponownie się wystawimy. Umocniliśmy relacje z dotychczasowymi Klientami i są duże szanse, że pozyskaliśmy nowych.
Tomasz Mildner, Właściciel Milimex
Tomasz Mildner, Właściciel Milimex

Moje wrażenia z pierwszej edycji Targów INNOFORM są bardzo pozytywne. Byliśmy ciekawi czy impreza się przyjmie. Przypuszczaliśmy, że wszystko się uda, chociażby ze względu na fakt, że wystawę organizowały m.in. Targi w Krakowie. Również region jest dla Targów bardzo atrakcyjny. Już dziś planujemy nasz udział w przyszłorocznej edycji.
Paweł Lichocki, Kierownik Produkcji New Technology Sp. z o.o.
Paweł Lichocki, Kierownik Produkcji New Technology Sp. z o.o.

​Wystawialiśmy się w innych miastach, gdzie spotykaliśmy wielu przedsiębiorców z bydgoskiej doliny narzędziowej. Sukces tej imprezy mnie nie zaskoczył. Czułem, że Targi będą świetną promocją regionu kujawsko-pomorskiego i firm na jego terenie działających. Frekwencja dopisała, jest duże zainteresowanie naszą ofertą, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mało jest tutaj osób, które przychodzą tylko popatrzeć. Zdecydowana większość przychodzi po konkretną technologię i konkretną wiedzę. Publiczność jest wyselekcjonowana, bardzo fachowa. Z racji tego, że jesteśmy z Bydgoszczy, czujemy się po części współgospodarzami tych Targów – cieszymy się, że w końcu doczekaliśmy się takiego wydarzenia. Bardzo go brakowało. W przyszłym roku na 100% pojawimy się tutaj ponownie. Liczę nawet, że Targi będą dwa razy większe!

Piotr Lebiecki, Dyrektor Zarządzający HASCO Polska
Piotr Lebiecki, Dyrektor Zarządzający HASCO Polska

​Pierwszą edycję uważam za bardzo udaną. Spotkaliśmy się z wieloma Klientami z całej Polski. Pozyskaliśmy również dużą liczbę nowych kontaktów, które w dłuższej perspektywie powinny się przełożyć na konkretne kontrakty biznesowe. Targi to także świetna okazja do spotkania z dotychczasowymi kontrahentami i umocnienia relacji. W przyszłym roku na pewno wystawimy się tutaj ponownie.

Urszula Drzewiecka, z firmy Wadim Plast
Urszula Drzewiecka, z firmy Wadim Plast

​INNOFORM to dla nas targi premier. Wśród nich wymienić należy dysze otwarte do systemów gorąco-kanałowych, które od początku do końca stworzyliśmy w naszej firmie.  Kolejna premiera to dysze z przewężką zamykaną termicznie produkcji naszego japońskiego partnera – firmy Seiki.  Ostatnią premierą jest nasz sterownik do grzanych kanałów. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni – przede wszystkim organizacją targów, ale także liczbą Zwiedzających i tematami, jakie do nas trafiają. Zainteresowanie naszymi produktami jest bardzo duże, co mamy nadzieję przełoży się na konkretne relacje biznesowe.
Janusz Bąk, Inżynier wsparcia technicznego A. Marciniak OT
Janusz Bąk, Inżynier wsparcia technicznego A. Marciniak OT

​Jestem pod dużym wrażeniem: zarówno biorąc pod uwagę liczbę Wystawców oraz ilość Zwiedzających. Frekwencja dopisała, a należy zaznaczyć, że nie ma tutaj przypadkowych osób. Na Targi przyszli przede wszystkim specjaliści, fachowcy z branży. Odnotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami, było wiele konkretnych zapytań, które pewnie przełożą się na konkretne relacje biznesowe i kontrakty.
Przemysław Białek, Area Sales Manager Sandvik
Przemysław Białek, Area Sales Manager Sandvik

​Na pewno infrastruktura jest bardzo dobrze przygotowana. Pamiętam Targi odbywające się na tym terenie w namiocie. Budynek jest bardzo nowoczesny. Chciałoby się mieć jeszcze więcej Klientów na stoisku. Bydgoszcz i okolice to zagłębie przemysłu form i matryc - taką imprezę należy tutaj rozwijać. Moje wrażenia z Targów są bardzo pozytywne. 

Emilia Mrozowicz, z firmy Incoe
Emilia Mrozowicz, z firmy Incoe

​Targi wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużej liczby Zwiedzających oraz tak profesjonalnej organizacji. Na te Targi przyszli specjaliści z konkretnymi zapytaniami, a zatem oprócz dużej liczby Klientów mamy tutaj także bardzo branżowych Zwiedzających. Już dziś wspólnie z Zarządem podjęliśmy decyzję, że w kolejnych edycjach wystawy również będziemy brali udział.
Maciej Ratyński, Dyrektor Sprzedaży Abplanalp Sp. z o.o.
Nie ukrywam, że Targi INNOFORM traktujemy trochę pilotażowo. Nie zmienia to faktu, że postanowiliśmy się tutaj wystawić z tym, co mamy najlepsze w swojej ofercie. Oprócz tego, że standardowo pokazujemy co mamy do zaoferowania jak dystrybutor maszyn i urządzeń marki Haas, chcieliśmy również pokazać np. frezarkę szybkoobrotową V5 OPS Ingersoll, bardzo popularną szczególnie na rynku bydgoskim. Tutaj, na Targach, znalazła kupca. Firma Saga będzie kolejnym szczęśliwym posiadaczem maszyny OPS. Zakładam, że w przyszłym roku również wystawimy się na Targach INNOFORM.
Andrzej Styczyński, Prezes Zarządu Pafana S.A.
​Andrzej Styczyński, Prezes Zarządu Pafana S.A.

​Z udziału w Targach jesteśmy zadowoleni. Jest spore zainteresowanie naszymi produktami, nie tylko standardowymi jak narzędzia skrawające, ale również nowymi technologiami, w które niedawno weszliśmy, m.in. laserowymi czy obróbki materiałów trudno obrabialnych jak tytan.  Nasi Klienci cenią sobie możliwość bezpośredniego spotkania, rozmowy twarzą w twarz i myślę, że jest spora szansa na nawiązanie kooperacji. Jest duża szansa, że również w przyszłym roku na Targach INNOFORM się wystawimy.

Leszek Pietrzak, Prezes Oberon 3D
​Leszek Pietrzak, Prezes Oberon 3D

​Jestem zszokowany jak pierwsza edycja tej imprezy zaistniała na rynku i przykuła uwagę tak dużej liczby Zwiedzających. Prowadzimy wiele bardzo konkretnych rozmów, już od pierwszego dnia Targów na naszym stoisku jest cały czas ruch. Na pewno pojawimy się na INNOFORM za rok. Życzę dalszych sukcesów!
Gedeon Hoffmann, distribution / sales representative​ KNARR Vertriebs Gmbh
​Gedeon Hoffmann, distribution / sales representative​ KNARR Vertriebs Gmbh

​Wrażenia z udziału w imprezie przerosły moje oczekiwania. Jakość rozmów tutaj odbytych, przygotowanie Klientów do tychże rozmów – nie spodziewałem się aż tak fachowych Zwiedzających. Przychodzą z konkretnym problemem i tutaj znajdują jego rozwiązanie. Na pewno będziemy obecni na Targach INNOFORM w przyszłym roku.