INNOFORM, 25-27 kwietnia 2017, Bydgoszcz

O Targach

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w 2 Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które odbędą się w dniach 24 - 26 kwietnia 2018r. 


W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Polsce i Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem. Targi kooperacyjne INNOFORM® są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Dlaczego Bydgoszcz?

 

Tu krzyżują się szlaki drogowe, wodne i kolejowe. Przez Bydgoszcz przebiegają drogi kolejowe nr 5, 10, 25 i 80. Zaledwie trzy kilometry od centrum miasta znajduje się Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego. Tu zbiegają się szlaki kolejowe łączące Śląsk i Kraków z Gdynią, Wrocław z Gdynią oraz Warszawę ze Szczecinem.

 

Do odwiedzenia targów zapraszamy właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną zakładów wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w swoich zakładach produkcyjnych.  Oferta skierowana jest do  wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego.

 

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.

Targi-INNOFORM-zapraszaja-nabrzeze_BrdyPit1233 - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10658076